Предмет: Химия,
автор: bortnukolena
обчисліть масову частку солі в розчині одержаному розчиненням 0,6 моль ферум(2) сульфат гептагідрату у 250 мл води
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
FeSO4•7H2O
Молярная масса FeSO4•7H2O 278г/моль
Молярная масса FeSO4 152г/моль
m(FeSO4•7H2O)= n•M= 0.6×278=166.8г
w(FeSO4)=Mr(FeSO4)/Mr(FeSO4•7H2O)= 152/278=0.5468 или 54.68% сульфата железа || содержится в гептагидрати сульфата железа ||.
m(FeSO4)=mp-pa×w(FeSO4)=166.8×0.5468=91.2г
сульфата железа || содержится в гептагидрати сульфата железа ||.
w(FeSO4)=91.2/(166.8+250)=0.2188 или 21.88%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: nikita2med
Предмет: Алгебра,
автор: misha16motto
Предмет: История,
автор: ydhdudbdndb
Предмет: Обществознание,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: trushnikovartem1