Предмет: Химия,
автор: gebanvpl
Хто допоможе да 15 балів
виберіть правильну відповідь
1) w(Al) = 52,9% i w(O)=47,1%
2) w(Al) = 26,5% i w(O)=73,5%
3) w(Al) = 62,8% i w(O)=37,2%
4) w(Al) = 43,5% i w(O)=56,5%
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
2
1 верно, тк
Mr ( Al2O3) = 27 * 2 + 16 * 3= 102
W(Al) = 54/102 *100% = 52.9%
W(O) = 100 - 52.9= 47.1 %
Mr ( Al2O3) = 27 * 2 + 16 * 3= 102
W(Al) = 54/102 *100% = 52.9%
W(O) = 100 - 52.9= 47.1 %
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: kamila571037
Предмет: Физика,
автор: denusbygar
Предмет: Музыка,
автор: lechasmir2005
Предмет: Українська мова,
автор: dimakoshmanx
Предмет: Математика,
автор: elkinapolina25