Предмет: Литература, автор: madlenb2022

твір на тему джим гокінс сміливий Юнга (оргінальний і не дуже довгий текст)​

Ответы

Автор ответа: egoryeroshenko2011
3

Відповідь:Герої роману Р. Л. Стівенсона «Острів скарбів» не шукали пригод, але, коли вони так несподівано виникли, поринули у них. їм довелося пройти складний шлях до істини, але здолали вони його гідно. Усім було важко, та, мабуть, найваж­че було Джиму Хокінсу. Перед читачем постає сміливий і мужній підліток, який виявив твердість характеру на рівні з дорослими.

Як відомо, його батько мав корчму «Адмірал Бенбов», і Джиму Хокінсу дово­дилося працювати там. Старий моряк, який несподівано приїхав до заїзду, попро­сив хлопця простежити за одним моряком і повідомити йому, якщо той з’явиться.

Випадково до рук Джима потрапив дивний пакет, що належав старому капі­танові Біллі Бонсу. У пакеті була карта острова скарбів із дивними позначками. Саме на тому острові були заховані піратські скарби Джим віддав пакет лікареві Лівсі та сквайру Трелоні, і вони вирішили дістатися до них. У Бристолі вони ку­пили шхуну «Еспаньйола», капітаном якої був Смоллет. Джим теж вирушив із до­рослими, він був на «Еспаньойолі» юнгою.

Матроси дуже полюбили хлопця і піклувалися про нього. Джим теж відповідав їм добром. Разом з доктором Лівсі, сквайром Трелоні та матросами йому довелося пережити багато критичних ситуацій, що сталися під час подорожі. Здебільшого Джим поводився досить розсудливо, робив правильний вибір. Та все ж таки іно­ді його вчинки були не зовсім правильними і навіть відчайдушними. Наприклад, коли він хотів дістатися до піщаної коси, знайти білу скелю, щоб подивитися, чи не там, бува, Бен Ган ховав свого човна. Звичайно, Джим не подумав, що його вчинок може скінчитися погано, адже він опинився у відкритому морі й міг заги­нути. Або ще один нерозважливий вчинок: Джим, нікого не попередивши, кинув людей напризволяще. Врешті-решт усе скінчилося благополучно і хлопець бага­тьох урятував, та могло бути й гірше. Важко не погодитися зі словами капітана Смоллета, які він сказав Джимові: «Ти по-своєму, можливо, й непоганий хлопець, але даю тобі слово, що ніколи більше я не візьму тебе в море. Бо ти з породи пес­тунів і робиш усе, що захочеш...» (переклад Юрія Корецького).

Та юнак здатний проаналізувати свою поведінку, визнати помилки і зробити правильний вибір. У цілому, Джим Хокінс — надзвичайно порядний хлопець, смі­ливий, ініціативний, здатний ризикувати, робити правильний моральний вибір. Він допитливий, рішучий, має здоровий глузд. Можна бути впевненим, що ставши дорослим, він не розгубить моральні скарби своєї душі. Саме це і приваблює в ньо­му багатьох читачів, яких він своїм прикладом спонукає бути порядними людьми.

Пояснення:якщо не складно то оцініть мою роботу

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Whitox
Предмет: Українська мова, автор: violetta17012012
Предмет: История, автор: ivanbozko321gmailcom
Помогите пожалуйста !!!!!!!
§ 24. Практична робота. Східна Європа й Османська імперія в XVI — першій половині XVIII ст.
1. УКЛАДАЄМО СИНХРОНІЗОВАНУ ХРОНОЛОГІЧНУ ТАБЛИЦЮ
Накресліть у зошиті синхронізовану хронологічну таблицю і впишіть у неї найважливіші події історії, які відбувалися в Османській імперії, країнах Східної Європи в XVI — першій половині XVIII ст.
Події історії в XVI — першій половині XVIII ст.
Османська імперія
Кримське ханство
Московське царство
Річ Посполита

2. ПРАЦЮЄМО З КОНТУРНОЮ КАРТОЮ
1. Окресліть і позначте на контурній карті території Османської імперії в XVI-XVII ст. Окремо позначте завоювання і втрати османських султанів (назва території, роки).
2. Окремо виділіть на карті кольором і позначте території Речі Посполитої, які за трьома поділами відійшли до Австрії, Пруссії, Російської імперії.
3. Окресліть території, на які поширилася влада Московського царства, Російської імперії в XVI-XVII ст.
4. Позначте напрямок походу українських козаків гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного на Московське царство в 1618 р.
3. ІСТОРИЧНЕ ПОРІВНЯННЯ
Зіставте розвиток Московського царства/Російської імперії з розвитком Англії. Зробіть висновок про спільні й відмінні риси розвитку двох держав.
Характеристики
Московія/Російська імперія
Англія
Політичний розвиток
Відносини влади й церкви
Відносини влади й людини
Риси розвитку господарства
4. ІСТОРИЧНІ ДОКАЗИ
Керуючись навчальною схемою, доведіть або спростуйте запропоновані тези.
Тези для роботи:
1. Часи Сулеймана І Пишного були періодом найвищої могутності Османської імперії.
2. Правління Сулеймана І Пишного призвело до поступового ослаблення імперії.
3. Сучасні дослідження спростовують думку, що Кримське ханство — держава-хижак, головним заняттям якої була торгівля невільниками.
4. Головною метою політики Івана IV Грозного були централізація держави й зміцнення влади царя.
5. Попри зовні європейський характер, реформи Петра І не мали на меті модернізувати державу за зразком передових європейських держав.
6. Причини кризи й поділів Речі Посполитої були заховані в особливості її політичної системи як «шляхетської республіки».