Предмет: Физика, автор: kingflippy

На рисунку зображено систему двох зв'язаних тіл. Визначте прискорення їх руху, якщо маса другого тіла удвічі більша ніж маса першого тіла, а коефіцієнт тертя ковзання по поверхні столу становить 0,2. Вважайте, що g=10 м/(с^2).

Приложения:

Ответы

Автор ответа: macevkoantonina
9

Ответ:

m1=x кг

m2= 2x кг

коефіцієнт тертя(мю) = 0,2

g=10 м/с²

а -?

Объяснение:

а=g(m2-(мю) • m1) / m1 + m2

a= 10 м/с² • (2х кг - 0,2 • х кг) / х кг + 2х кг = 10 м/с² • ( 1,8х кг) / 3х кг = 6 м/с²

Не знаю верно ли это, но вроде так. Дайте знать если правильное решение.


kingflippy: Дякую. Можете допомогти ще з однією задачею на можему аккаунті?
macevkoantonina: А какая задача?
Ameba1kletochnaya: неправильное, у меня в вариантах такого ответа нет
Похожие вопросы