Предмет: Физика,
автор: stepankon2
Реостат підключено до джерела струму. Під час зростання опору реостата від 5 до 10 Ом сила струму в колі зменшується від 18 А до 13А. Знайдіть ЕРС джерела струму і його внутрішній опір r. Відповідь округлити до цілих.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
R1 = 5 Ом
R2 = 10 Ом
I1 = 18 А
I2 = 13А
E = ?
r = ?
E = I1*(R1+r)
E = I2*(R2+r)
I1*(R1+r) = I2*(R2+r)
18*5 + 18*r = 13*10+ 13*r
5*r = 130 - 90
r = 8 Ом
E = I2*(R2+r) = 13*(10 + 8) = 234 B
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kolganovaviktoria35
Предмет: Математика,
автор: emilbayramli953
Предмет: Русский язык,
автор: zhasminka525
Предмет: Математика,
автор: Angelina8888888
Предмет: Математика,
автор: brusmaria2409