Предмет: Химия,
автор: qqpop
розрахуйте об'єм водню що утвориться в результаті взаємодії 3,9г калію з надлишком метанолу(н.у.)
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(K) = 3,9 г
Найти:
V(H2) - ?
Решение:
2K + 2CH3OH => 2CH3OK + H2
n=m/M
n(K) = 3,9 / 39 = 0,1 моль
n(H2) в 2 раза меньше n(K), значит:
n(H2) = 0,1/2 = 0,05 моль
V=n×Vm
Vm = 22,4 л/моль
V(H2) = 0,05 × 22,4 = 1,12 л
Ответ: 1,12 л
Rainball3lak:
Можешь помочь с химией ?
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Tangerinee
Предмет: Физика,
автор: Kokochao
Предмет: Математика,
автор: lazgievasaltanat
Предмет: Математика,
автор: Аноним