Предмет: Физика, автор: Kokochao

Допоможіть будь ласка (Напишіть не складно щоб все було зрозуміло )
Яка сила тяжіння діє на людину масою 60 кг коли вона перебуває на поверхні землі?
На якій відстані перебувають цент 2 куль маси яких 10 і 100 кг якщо вони притягуються одна до одної силою 6,67*10^-8 Н

Приложения:

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
2

Ответ: 600Н; 1м

Объяснение:

Дано:

m=60кг

g=10Н/кг

----------------

Fт-?

Fт=mg, где:

m-масса человека;

g-ускорение свободного падения.

Fт=60*10=600Н

Дано:

m1=10кг

m2=100кг

G=6,67*10⁻¹¹Н*м²/кг²

------------------

r-?

Согласно закона всемирного тяготения:

F=G*m1*m1/r², где:

G-гравитационная постоянная;

m1 и m2-массы тел;

r-расстояние между телами

Отсюда:

r=√(G*m1*m2/F)=√(6,67*10⁻¹¹*10*100/6,67*10⁻⁸)=1м

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: 132123213123123132