Предмет: Химия,
автор: lenanoskova861
Визначте молекулярну формулу вуглеводню,
масова частка Карбону в якому становить 85,71%, Гідрогену – 14,29%.
Відносна молекулярна маса 28.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
w%(C) = 85.71%
w%(H) = 14,29%
Mr = 28
Найти CxHy -?
Визначаємо, скільки за масою посідає Карбон:
28 - 100%
x - 85,71%
m(С) = 28 * 85,71% : 100% = 24 г
Визначаємо, скільки за масою посідає Гідроген:
m(H) = Mr - m(С) = 28 - 24 = 4 г
Визначимо кількість речовин (С) і (Н):
n(C) = m(С)/М(С) = 24/12 = 2 моль
n(H) = m(H)/М(Н) = 4/1 = 4 моль
Формула вуглеводню С₂Н₄ - етилен
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: abdrahmanovadilhan34
Предмет: Математика,
автор: golombevskaanna
Предмет: Биология,
автор: jjjjj3666
Предмет: Физика,
автор: struknastya