Предмет: Українська мова, автор: MaybelMaybel

Розставити розділові знаки, підкреслити відокремлені члени речення та зазначити вид відокремленого члена речення.

Похибки друзів за винятком зради ми повинні терпіти або виправляти. Пристрасний мисливець палкий поборник охорони природи Остап Вишня малює свої пейзажі з прекрасним душевним ліризмом. Весняний вітер нетерпляче зітхає оббігаючи узлісся та розвіваючи гілля на плакучій березі. Ліс закутаний у м'яку білу габу стоїть непорушно облитий місячним сяйвом. Степове безмежжя тече буйною зеленавістю хлібів мерехтить нагрітим від сонця повітрям. “Звенигора” в моїй свідомості відклалася як одна з найцікавіших робіт.​

Ответы

Автор ответа: kmarcenko390
1

Ответ:

Найхарактернішою, може, рисою Остапа Вишні як письменника є те, що він органічно поєднує в своїй творчості новий, соціалістичний зміст з глибоким національним характером. Це — український письменник передовсім, український у своїх пейзажах, у своєму лукавому й добродушному гуморі, у своїй далеко не добродушній сатирі, у своїй ласкавій і соромливо-ніжній ліриці. Саме оце поєднання видимого світові сміху з незримим світові смутком, таке притаманне народній українській поезії, свідчить, що Остап Вишня справді-таки земляк і духовний родич великого Гоголя, дотепного Котляревського, наївного і милого в тій наївності Квітки, нарешті — Тараса Шевченка, того Шевченка, який зумів так геніально переплести в своїх "Гайдамаках" палючі, вогненні картини народного повстання з одчайдушно-веселими, подекуди й солонуватими піснями Кобзаря Волоха — і закінчити безсмертну свою поему мудрою післямовою, де вимовлена висока мрія, що в майбутньому "житом-пшеницею, як золотом, покрита, не розмежованою останеться навіки од моря і до моря — слов'янська земля".

Я назвав Гоголя, цього великого українця, що на нечувану в світі височінь підніс, поруч ставши з другим велетнем — Пушкіним — найпередовішу в світі російську літературу. Вишня, будучи глибоко національним-українським письменником, чужий, розуміється, усякій національній виключності і обмеженості, він пройшов добру творчу школу у великих російських учителів — того ж таки Гоголя, Салтикова-Щедріна й Чехова. Може, до названих імен варто б ще додати імена Володимира Короленка і Гліба Успенського, з якими ріднить Остапа Вишню багато спільних рис, а в першу чергу — сердечна любов до людини.

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: baibulatovaanelya
Предмет: Литература, автор: samseevrail4