Предмет: Физика,
автор: maxim438
У вас є простий румпель (див. малюнок). Довжина плеча ручки 50 см, діаметр (увага!!) циліндра, на який намотується кабель 15 см.
З якою силою потрібно прикласти рукоятку, щоб відбійним молотком витягнути зі свердловини відро щебеню масою 20 кг?
Яку роботу виконте, якщо підтягнете з глибини 10 м відро з 20 кг щебеню?
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 60Н; 2кДж
Объяснение:
Дано:
R=50cм=0,5м
r=15cм=0,15м
m=20кг
g=10Н/кг
h=10м
---------------
F-?; А-?
F*R=m*g*r
F=mgr/R=20*10*0,15/0,5=60Н
А=Fт*h=mgh=20*10*10=2000Дж=2кДж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: aldungarovaron11
Предмет: Математика,
автор: lipkoivan64
Предмет: Физика,
автор: dhdhdhjd56
Предмет: Математика,
автор: rozkh
Предмет: Биология,
автор: iuliiakazmina6884