Предмет: Химия,
автор: vikais20052007
Даю 30 балів
Яка кількість речовини води утвориться при спалюванні 10 л метану?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
V(CH4) = 20 L
------------------
V(CO2)-?
m(H2O)-?
CH4+2O2-->CO2+2H2O
V(CH4) = V(CO2) = 20 L
n(CH4) = V(CH4) / Vm = 20 / 22.4 = 0.9 mol
n(CH4) =2n(H2O)
n(H2O) = 0.9 * 2 = 1.8mol
M(H2O) = 18 g/mol
m(H2O) = n*M = 1.8 * 18 = 32.4 g
ответ 20 л, 32.4 г
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Baldyoin
Предмет: Физика,
автор: 020wow110
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: abduganiyeva532
Предмет: Математика,
автор: Teloppo