Предмет: Українська мова, автор: proskyrnina31102005

Перевірте доповвдь на помилки орфаграфічні і пунктуаційні будь-ласка


В сучасному світі 60 відсотків людей проводять свій вільний час біля телевізора. Звичайно, як і в інших приладах у нього є свої переваги та недоліки. Я не буду доповідати про його негативний вплив, бо про це і так вже забагато інформації.
Користь від телебачення ми не помічаємо тому що, це стало для нас буденністю. Та все ж таки вона існує і доказом цього, є дослідження від вчених. З точки зору психології, телевізор - свого роду терапія. Перегляд комедій чи гумористичних сіткомів допомагають боротися з депресією та стрессом. Особам, що страждають безсонням, рекомендують засипати під шум від ТБ. Після важкого робочого дня телевізор допомагає розслабитись та на деякий час перевести увагу від суворої дійсності,  наприклад, це дозволяє поринути у світ мрій та фантазії, дивлячись фантастичні фільми або тревел-шоу.
Ще один плюс, що дивитися телевізор не обов'язково на одинці. Навпаки, найкращий спосіб налогодження родиних або дружніх стосунків, є спільний перегляд.    Зараз нажаль багато кого розлучила війна, але еволюція шагає вперед, тому  створили спеціальні програми, щоб навіть на відстані люди могли разом дивитися улюблені серіали та будь-що інше. Це цікавий та головне працюючий спосіб зближення.
Телевізор також джерело інформації. Звідки ми можемо дізнатися практичні поради про моду, кулінарію, дизайн, здоров'я і ще багато інших тем. На сьогоднішній день існує масса тренінгів та науково-пізнавальних передач, отож черпаючи з того знання, ми маємо змогу навчитися використовувати їх у реальному житті.
Телебачення тримає в курсі подій.  Що відбувається навколо, якісь політичні чи погодні умови про це все обов'язково дізнаємося з новин.
І на останок, якщо ви дивитесь телебачення вітаю вас ви волонтер! Так як багато каналів віддають процент заробітку на благодійні фонди, то вважайте, що саме ви, можливо, комусь змінили життя у кращу сторону.
Як підсумок, якщо раціонально використовувати свій час біля єкрану ти не завдаєш шкоду свому здоров'ю, а навпаки отримаєш купу бонусів .​

Ответы

Автор ответа: uspex13
2

Відповідь:

Пояснення:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: killpfi226
/1 Основою мовленнєвої культури, безумовно, є грамотність, тобто дотримання загальноприйнятих норм у користуванні лексичними, фонетичними, морфологічними, синтаксичними, і стилістичними засобами мови.(2) Але цим поняття мовленнєвої культури не вичерпується. (3)Мовлення має бути не тільки правильним, а й лексично-багатим, синтаксично різноманітним. (4)Для того, щоб цього досягти, вслухайтеся в живе мовлення, вдумливо читайте політичну, художню, наукову літературу, звертаючи при цьому увагу на вживання окремих слів, на особливо вдалі висловлювання, на побудову речень, користуйтеся словниками. 1. Орфографічну помилку допущено в слові речення А першого Б другого В третього Г четвертого /2. Пунктуаційну помилку допущено в реченні А першому Б другому В третьому Г четвертому /3. У називному відмінку в тексті вжито слово А мови Б культури В мовлення Г висловлювання /4.Дієприслівниковий зворот є у реченні А першому Б другому В третьому Г четвертому /5. Вставне слово в першому реченні можна замінити синонімічним А без сумніву Б уявіть собі В мабуть Г чого доброго Завдання 6–10 мають по чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Виберіть правильний, на Вашу думку, варіант відповіді. /6. На перший склад падає наголос у слові А нести Б живопис В ненависть Г запонка /7. Допущено орфографічну помилку в рядку А стежечка, багаття, селище Б березняк, пелена, гриміти В тривога, череда, левада Г шептати, мислитель, брихливий /8. М’який знак на місці пропуску пишеться в усіх словах рядка А л..он, мен..ший, кобзарс..кий, стіл..ці Б стан..те, син..ці, мад..яр, ковал..с..кий В посол..ство, вітал..ня, т..охкати, воротар.. Г винос..ся, поділ..с..кий, пот..мянілий, різ..бяр /9. Апостроф треба писати в усіх словах рядка А міжгір…я, кур…йоз, к…ювет Б ад…ютант, Дем…ян, риб…ячий В п…єдестал, Х…юстон, жул…єн Г розп…яття, миш…як, духм…яний /10.Частку не пишемо разом у варіанті А не/спростований ніким факт Б проблеми не/розв’язані В не/виконавши завдання Г не/загартований організм​
Предмет: Математика, автор: chugunr