Предмет: Физика, автор: gazdasyn

Визначити потужність, що споживається електричною плиткою, якщо плитка бере з мережі струм в 4А, а опір спіралі плитки дорівнює 300м.​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 4,8кВт

Объяснение:

Дано:

I=4A

R=300 Ом

------------

N-?

N=I²*R=4²*300=4800Вт=4,8кВт

Похожие вопросы