Предмет: Алгебра,
автор: alenin2008
За 300 г цукерок 500 г печива заплатили 38 грн. Скільки коштуе 1 кг цукерок і скільки 1 кг печива, якщо 3 кг цукерок дорожчі, ніж 5 кг печи ва на 40 грн?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
34 грн, 70 грн.
Объяснение:
Нехай 1 кг печива коштує х грн, 1 кг цукерок у грн. Маємо систему рівнянь:
0,5х+0,3у=38
3у-5х=40
3у+5х=380 (помножили на 10)
3у-5х=40
3у=380-5х
3у=40+5х
380-5х=40+5х; 10х=340; х=34
3у-5*34=40; 3у-170=40; 3у=210; у=70
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: arefievadaria01
Предмет: Алгебра,
автор: shuliakroman2010
Предмет: Геометрия,
автор: daniilbobro331
Предмет: Математика,
автор: mipekyan
Предмет: Литература,
автор: drtteev