Предмет: Физика,
автор: valeriagolovaj
велосипедист виїхав із села і рухавля по прямій дорозі рівномірно зі швидкістю 30 км/год. Через 2 год після його виїзду по тій самій дорозі в тому самому напрямку вирушив мотоцикліст який наздогнав велосипедиста через 3 год. З якою швидкістю рухався велосипедист
AlexMelNB:
А який сенс шукати швидкість велосипедиста, якщо вона і так є?
Ответы
Автор ответа:
7
Відповідь:
Пояснення:
1) 30км/год*2год=60км — проїхав за 2 години.
2) 2+3=5год — проїхали разом.
3) 30км/год*5год=150км — проїхав велосипедист за 5 годин. (це, блін, супермен якись, я не велосипедист, у нас на такі дистанції швидкість біля 22-25км/год максимум)
4) 150км/3год=50км/год — швидкість мотоцикліста.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: emiliarubovchak
Предмет: Физика,
автор: kkattia371
Предмет: История,
автор: kairatislam554
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Другие предметы,
автор: Aaike