Предмет: Українська мова,
автор: andrijhmilovskij244
Аууууу хелп
Запишіть уривок із дослідження Д. Чуба "Живий Шевченко". Підкресліть однорідні члени речення відповідно до їхньої синтаксичної ролі. До виділених слів доберіть антоніми
Велику людську рису бачимо і в поводженні Шевченка з дітьми, зі своїми сестрами, батьками, а особливо з матір'ю, про яку з великою любов'ю згадує в багатьох творах. Вирвавшись із неволі й поринувши в життя вищих шарів суспільства, інтелігенції, він не забув своєї України, свого села, не забув сестер,братів, що залишилися кріпаками, у злиднях, навпаки, він щоразу турбується їхньою долею, при першій можливості надсилає їм гроші, домагається їхнього звільнення з кріпацтва.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: На початку серпня 1859 року Шевченко одержав давно очікувані гроші і до дрібниць точно розрахувався з господинею, не забувши жодної послуги, поверх умови щедро обдарував наймичок, а особливо, як він казав, «дурну Оришку, що не вміла грошей утаїти, бо сказано, у жінки більш серця, ніж розуму». Із слізьми, як пишеться в спогадах, проводили мешканці Пріорки любого Кобзаря. Навіть апатична до всього куховарка Федора – і та висловилась про нього так: «Наче каміння навалилося на серце, як поїхав дядько».
Объяснение:Вроде
andrijhmilovskij244:
взагалі-то мені потрібно лише дізнатися однорідні члени речення й антоніми
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: danbondden
Предмет: Английский язык,
автор: stasoniks9
Предмет: Математика,
автор: konovalovaquen
Предмет: Математика,
автор: sidoroviv0668
Предмет: Математика,
автор: lvl80vlad