Предмет: Математика,
автор: sofalisen
Скільки коштують 6 цел. 1/4кг цукерок, якщо ціна 1 кг цукерок дорівнює 2 цел. 2/5 грн?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
15 грн
Пошаговое объяснение:
6 1/4 * 2 2/5 = 25/4 * 12/5 = 5/1 * 3/1 = 15/1 = 15 (грн) - стоят 6 1/4 кг конфет
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: innapastolatij
Предмет: География,
автор: safarovelmir82
Предмет: География,
автор: wihmaste1982
Предмет: ОБЖ,
автор: PlayTimeOne
Предмет: Химия,
автор: dariafoster048p400m7