Предмет: Математика, автор: sofalisen

Скільки коштують 6 цел. 1/4кг цукерок, якщо ціна 1 кг цукерок дорівнює 2 цел. 2/5 грн?

Ответы

Автор ответа: iramazurk
4

Ответ:

15 грн

Пошаговое объяснение:

6 1/4 * 2 2/5 = 25/4 * 12/5 = 5/1 * 3/1 = 15/1 = 15 (грн) - стоят 6 1/4 кг конфет

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: dariafoster048p400m7