Предмет: Физика,
автор: twisyf
Свинцева куля, що летить з швидкістю 280 м/с, влучивши в дошку, застряє в ній. На скільки градусів підвищилась температура кулі, якщо половина механічної енергії під час удару перетворюється у внутрішню? Питома теплоємність свинцю 140 дж/кг • °с
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 140°C
Объяснение:
Дано:
V=280м/с
с=140Дж/кг°С
Q=0,5Ек
------------------
Δt-?
Ек=mV²/2
Q=c*m*Δt
0,5*m*V²/2=c*m*Δt
V²=4c*Δt
Δt=V²/4c=280²/(4*140)=140°C
twisyf:
спасибо !!
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: mirrabyelova
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: sharoshkindanya
Предмет: Українська мова,
автор: evaabg635
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: katerinafg6547