Предмет: Химия,
автор: antonpolyanichkin
З азоту масою 370,6 г синтезували амоніак масою 380 г. Вичисліть, який практичний вихід амоніаку?
*
при розрахунках округліть до цілих значення m теоретич. амоніаку
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(N2) = 370,6 г
m(NН3) = 380 г
Найти: ɳ(NН3) - ?
N2 + 3Н2 = 2NН3
1 моль 2 моль
Обчислимо теоретичну масу
n(N2) = m(N2)/ M(N2) = 370,6/28 = 13,2 моль
оскільки n(N2) : n(NН3) = 1 : 2
n(NН3) = 13,2 * 2 = 26,4 моль
m(NН3) = n(NН3) * М(NН3) = 26,4 * 17 = 449 г
ɳ(NН3) =m (прак)/m(теор) * 100% = 380/449 * 100% = 84,6%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nargistumeneva
Предмет: Алгебра,
автор: popittopovia
Предмет: Русский язык,
автор: propastinairina7
Предмет: Музыка,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: picapicapicachy42