Предмет: Химия, автор: ahoptynska

Порція гідроген сульфіду містить3,1304*10²³ атомів гідрогену
Срооочнооо
Надо до 16.00 максимум 16.10


ahoptynska: Обчисліть об'єм (н.у) і массу цієї порції газу

Ответы

Автор ответа: Artyomstern
0

Ответ:

Na = 6,02*10^{23}\\N(H2S) = 3,1304*10^{23}\\n = N : Na\\n(H2S) = 3,1304*10^{23} : 6,02*10^{23} = 0,52 mol'\\

Vm = 22,4 л

V = Vm × n

V(H2S) = 0,52 × 22,4 = 11,648 л

M(H2S) = 34 г/моль

m = n × M

m(H2S) = 0,52 × 34 = 17,68 г


ahoptynska: Спасибо,ты святой❤️
Похожие вопросы