Предмет: Физика,
автор: nekoxxr
7. Скільки окропу потрібно долити в 800г води кімнатної температури (20°С), щоб одержати воду з температурою 45°С?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
45 = 100 х + 20*0,8/ 0,8 + х
36 +45 х = 100 х +16
20 = 55 х
х = 0,36 кг = 360 грамм
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: karinavip212
Предмет: Другие предметы,
автор: vfhbz090310
Предмет: География,
автор: snizanasobcenko499
Предмет: Физика,
автор: Studywithmee
Предмет: История,
автор: anisatbagatirova