Предмет: Физика,
автор: Аноним
40 баллов/ Однорідне магнітне поле з індукцією 0, 25 Тл діє на поміщений у нього провідник з силою 2 Н. Він розміщений перпендикулярно до ліній магнітної індукції. Визначте довжину провідника, якщо сила струму у ньому дорівнює 5 А.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
i = 2/ 0.25*5= 3 / 1.25 = 2.4 м
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: fomenkoekaterina579
Предмет: Английский язык,
автор: Yanamuronchuk
Предмет: Алгебра,
автор: dsfafsda
Предмет: Математика,
автор: kirikplej