Предмет: Физика, автор: olesyailyushina6

Якою є маса залізної деталі, якщо на її нагрівання на 90 ℃ витрачено 7,3 кДж теплоти?​

Ответы

Автор ответа: iegorlemeshchakxr
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Q=7, 3 кДж=7300Дж

t=90°C

Знайти:

m-?

Розв'язання:

Q=cmt

m=Q/c*t

Похожие вопросы