Предмет: Физика,
автор: tymurpanfilov
Даю сотню балов!!! 100
1. Намалювати графік плавлення і кристалізації будь-якої твердої речовини, окрім льоду
2. Яка кількість теплоти виділиться під час кристалізації 100 кг сталі та подальшого її охолодження до 0 °С? Початкова температура сталі дорівнює 1400 °C.
3. Яка кількість теплоти потрібна для перетворення 25 г льоду, узято го за температури -15 °С, на воду за температури 10°С?
Брусок алюмінію може розплавитися, віддавши у довкілля кількість енергії, що дорівнює Q = λm, а потім, при охолодженні, — енергію Q = c * m * (t2 - t1). Розплавлений алюміній може лише охолоджуватися, тому має меншу внутрішню енергію саме на кількість Q = λ * m = 393 * 1 = 393 Дж.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь на 1
Фото на два інші зараз зроблю
Фото на два інші зараз зроблю
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: egornemenusij590
Предмет: Физика,
автор: scskla6
Предмет: Русский язык,
автор: sofa66898
Предмет: Математика,
автор: 101183
Предмет: Алгебра,
автор: rajmroma
Дано:
m = 500 г = 0,5 кг
Q = ?
Розв’язання:
Пошук математичної моделі. За означенням Q = λm. За таблицею питома теплота плавлення міді λ = 210к Дж/кг. Обчислимо шукане значення Q = 0.5 * 210 * 1000 = 105 кДж.
Відповідь: 105 кДж.