Предмет: Физика, автор: scskla6

Напруга на ділянці електр. кола становить 10 В. Яку роботу може виконати електр. струм, якщо по цій ділянці проходить заряд 0,5 Кл?

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
0

Ответ:

U=10 B;

q=0,5 Кл;

Знайти А.

А=U*q=10*0,5=5 Дж.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: Алгебра, автор: mariadruzh