Предмет: Химия,
автор: lizarasevskaa946
двю 25. .В якості мономера для виготовлення полімерів застосовують газ, масова частка елементів в якому складає : доля карбону 85,7%, доля гідрогену 14,29%. Відносна густина за воднем дорівнює 21. Знайдіть молекулярну формулу сполуки.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
D(Н2)= 21
w(C) = 85,7%
w(Н) = 14,29%
Найти: СхНу -?
M(СхНу) = D(Н2) * М(Н2) = 21 * 2 = 42 г/моль
Знайдемо кількість речовин
n(C) = (42 * 85,7%)/12 * 100% = 3
n(H) = (42 * 14,29%)/100% = 6
Отже формула С3Н6 - пропилен
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: firapiragidra
Предмет: Українська мова,
автор: brawlmortirik
Предмет: Химия,
автор: n2510627
Предмет: Биология,
автор: soshkin962
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним