Предмет: Физика, автор: kravchukalina88

Радіус велосипедного колеса становить 40 см, частота його обертання 60 об/хв. Яка швидкість руху велосипедиста (у м/с )? п≈ 3,14.
ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДАМ 70 БАЛІВ!!!!​

Ответы

Автор ответа: andrijugorcuk4
1

Ответ:

Дано:

r=40см=0,4м

n=120об/мин=2об/с

Решение:

Период равен обратной частоте:

T=1/n

T=1/2=0,5c

Скорость:

v=2πr/T

v=2·3,14·0,4/0,5=5,024м/с

Ответ: V = 4,8 м/с ;T =0,5c

ну принцип тод же


kravchukalina88: дякую велике врятував!
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: pikhtovnikovs