Предмет: Физика,
автор: lilkaktus55
Яка кількість теплоти виділилася при охолодженні латунної деталі від 230 °С до 50
°С? Маса деталі 350 г. Питома теплоємність латуні становить 400
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
С = 400 Дж/кг*С
t1 = 230 C
t2 = 50 C
m = 0,35 kg
Q - ?
Решение:
1) Q = cm(t1 - t2) = 400 Дж/кг*С * 0,35 кг * 180 С = 25,2 кДж
Ответ: 25,2 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: natalikondratuk1104
Предмет: Математика,
автор: nataladubosko4
Предмет: Химия,
автор: volker99
Предмет: География,
автор: Olykolo
Предмет: Окружающий мир,
автор: Аноним