Предмет: Физика, автор: vovaserhiichuk28

Сталеву ложку масою 40г нагріли від 20°c до 80°c. Яка кількість теплоти пішла на нагрівання ложки

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 1200Дж

Объяснение:

Дано:

m=40г=0,04кг

с=500Дж/кг°С

t1=20°C

t2=80°C

-------------

Q-?

Q=cm(t2-t1)=500*0,04*(80-20)=1200Дж

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: r16257180
Предмет: Українська мова, автор: velgoshsofia
Предмет: Математика, автор: mixxed