Предмет: Химия,
автор: poobfhkv
Масова частка Карбону у складі вуглеводню - 80%. Густина пари за киснем - 15. Вивести формулу сполуки
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Отже формула СН3 - метил
Объяснение:
Дано:
D(О2)= 1,5
w(C) = 80%
Найти: СхНу -?
M(СхНу) = D(О2) * М(О2) = 1,5 * 32 = 48 г/моль
Знайдемо кількість речовин
n(C) = (48 * 80%)/12 * 100% = 3,2
w(Н) = 100% - 80% = 20%
n(H) = (48 * 20%)/100% = 9,6
С : Н = 3,2 : 9,6
розділимо на меньше число 3,2 і отримаємо цілі числа індексів
С : Н = 1 : 3
Отже формула СН3 - метил
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ioankorol7
Предмет: Астрономия,
автор: prykhodkoyehor
Предмет: Обществознание,
автор: markbubvikof24122006
Предмет: Українська література,
автор: Karinagasy
Предмет: География,
автор: rusikkoll3