Предмет: Физика,
автор: Аноним
4.Яка кількість теплоти виділиться при охолодженні 4 кг олова від 100 с до 30 с?
5.Для нагрівання 2 кг рідини на 50 С витратили 250000 Дж теплоти. Визначити питому теплоємність рідини та яка це рідина ? 6.В калориметрі змішали 1 кг води при температурі 20 С та 3 кг води при температурі 60 с. Розрахуйте температуру суміші.
Даю 45б
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
250 000/2 *50 = 250 000/100=2 500 Дж/кгС - спирт
T = 1*20+3*60 / 1+3
= 20+90/4 = 110/4 = 27.5
Похожие вопросы