Предмет: Физика, автор: tanakulyk9

Яка кількість теплоти виділиться при охолодженні цегляного каміну масою 2000 кг від 90°С до 10ºС? ​


vladpustokhin: А формула Q = cm(t1-t2)

t1 = 90 °С

t2 = 10 °С

m = 2000 кг

с(цегли) = 880 Дж/кг*К

Означає, що Q = 880*2000*(90-10) = 140800000 Дж

Ответы

Автор ответа: vladpustokhin
1

Ответ: 140800000 Дж

Объяснение:
А формула Q = cm(t1-t2)

t1 = 90 °С

t2 = 10 °С

m = 2000 кг

с(цегли) = 880 Дж/кг*К

Означає, що Q = 880*2000*(90-10) = 140800000 Дж

Похожие вопросы