Предмет: Физика, автор: ivankabrawl

Дію 100 білів Щоб одержати молоко з температурою 65 °С, кухар змішав холодне молоко при температурі 5 °С і гаряче молоко при температурі 95 °С. Знайдіть масу холодного моло- ка, взятого кухарем, якщо гарячого молока йому знадобилося 12,8 кг. Втрати енергії не враховуйте.​

Ответы

Автор ответа: fpncbkpc4k
1

Ответ:

6,4 кг

Объяснение:

Дано:

m2=12,8

t2=95

t=65

t1=5

Решение:

см1t1=cm2t2

m1t1=m2t2

m1*(t-t1)=m2*(t2-t)

m1=m2*(t2-t)/(t-t1)=12.8*(95-65)/(65-5)=12,8*30/60=12,8/2=6,4 кг


dima6jk: Чтот это? * /
Похожие вопросы