Предмет: Физика, автор: ukhalnazar

Велосипедист рухався протягом 20 хв зі швидкістю 54 км/год, в потім ще 30 хв зі швидкістю 5 м/с. Обчисли середню швидкість руку велосипедиста

Ответы

Автор ответа: denis20202022
1

Ответ:

Объяснение:

20 мин = 1/3 часа

скорость 54 км/час

расстояние 54/3 = 18 км

30 мин = 1/2 часа

скорость 5 м/с или 18 км/час

расстояние 18/2 = 9 км

общий путь 18+9 = 27 км

общее время 1/3+1/2 = 2/6 + 3/6 =5/6 часа

V = 27/ 5/6 = 27*6/5 = 32.4 км/час

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: natkaaa1
Предмет: Другие предметы, автор: vizirroma3