Предмет: Физика, автор: amelinmihail8

З міста в один бік виїхали мотоцикліст і услід за ним через певний час
автомобіль. Швидкість автомобіля 90 км/год, а швидкість мотоцикліста 30
км/год. З якою швидкістю зближуються мотоцикліст і автомобіль? Через який
час вони зустрінуться, якщо автомобіль виїхав за пів години пізніше
мотоцикліста.

Ответы

Автор ответа: ildar502020
1

Ответ:   60 км/час.  0,25 часа = 15 минут.

Объяснение:

Скорость сближения равна разности скоростей

V сбл.=90-30=60 км/час.

За полчаса мотоциклист проехал  путь S=30*0.5 = 15 км  - первоначальное расстояние между мотоциклом и автомобилем.

S=vt;  15=60t;  

Через время t=15/60=0.25 часа =0,25*60 =  15 минут автомобиль догонит мотоциклиста.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: BagaGrief