Предмет: Физика, автор: Anonkat

Яка масса алюмінію виділиться на котоді протягом 30с, якщо струм у електролітичній ванні 5А?

Ответы

Автор ответа: veronikadovgan05
1

За першим законом Фарадея m=kIt. k алюмінію= 0.09 мг/Кл. Тоді, m=0.09×5×30= 13.5 мг або 13.5×10^-6 кілограм(кг)

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: 13angelina04
Предмет: Математика, автор: nazargula515