Предмет: Экономика, автор: timur22035

Магазин купує воду у пляшках (місткістю 1,5 л) у фірми- виробника за ціною 3 грн за 1000 пляшок. Витрати на транспортування – 380 грн, на оплату праці працівників магазину – 420 грн на 1000 пляшок. Магазин планує отримати прибуток – 10% за кожну пляшку. Розрахувати найменшу ціну, яку може поставити магазин за 1 пляшку.​

Ответы

Автор ответа: vdsh1121
9

Ответ:

88.3 копійкі

Объяснение:

420+380=800

800+3=803

803/1000=0.803

0.803*1.10=0.883коп

Похожие вопросы