Предмет: Физика, автор: Artem16798

Розплавили 300г олова. Яку кількість теплоти на це витратили, якщо початкова температура олова становила
32 градуса?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 31,5кДж

Объяснение:

Дано:

m=300г=0,3кг

t1=32°C

c=230Дж/кг°С

t2=232°С

λ=0,59*10⁵Дж/кг

---------------

Q-?

Q=cm(t2-t1)+λm=230*0,3*(232-32)+0,59*10⁵*0,3=31500Дж=31,5кДж

Похожие вопросы