Предмет: Химия, автор: Аноним

!!!СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА !!!
ДАЮ 20 БАЛЛОВ

Виведіть формулу кристалогiдрату натрiй сульфату, знаючи, що у кристалогідратi масою 100 г міститься 44 г солі.​

Ответы

Автор ответа: Otly4nik
2

Ответ:

Na2SO4·10H2O

Объяснение:

Загальна формула кристалогідрату натрій сульфату - Na2SO4·nH2O

Треба знайти n.

{142+18n (Na2SO4·nH2O) - 100г

142г - 44г

44*(142+18n) = 142*100

6248+792n = 14200

792n = 7952

n = 10

Na2SO4·10H2O

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: yuramikolenko