Предмет: Физика, автор: denisninja28

СРОчноооооооо
З даху будинку одна за одною падають дві краплі. Через час 2 с після початку падіння другої краплі відстань між ними дорівнювала 25 м. На скільки перша крапля відірвалась раніше від даху, ніж друга?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 1c

Объяснение:

Дано:

t1=2c

Δh=25м

g=10м/с²

-------------

Δt-?

S2=g*t2²/2=10*2²/2=20м

S1=S2+Δh=20+25=45м

S1=g*t1²/2

t1=√(2S/g)=√(2*45/10)=3c

Δt=t1-t2=3-2=1c

Автор ответа: zybkov1950
1

Відповідь: на 1 с

Пояснення:

Приложения:
Похожие вопросы