Предмет: Химия, автор: yanakrasina2

Обчисліть масову частку кухонної солі в розчині масою 300 г, якщо маса розчиненої речовини становить 55 г.

Ответы

Автор ответа: dobriakua
2

Дано:

m р-ну(солі) = 300 г

m(солі) = 55 г

Знайти:

ω(солі) - ?

Рішення:

1) ω(солі) = m * 100% / m р-ну = 55 * 100% / 300 = 18,33%.

Відповідь: Масова частка солі становить 18,33%.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Sofi3Emelinova