Предмет: Химия, автор: Аноним

До 450 г розчину сульфату натрію з масовою часткою солі в розчині 10% добавили ще 50 г солі. Визначте масову частку солі в одержаному розчині.​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
4

Ответ:

Объяснение:

450 * 10% : 100% = 45 г маса солі

450 + 50 = 500 маса нового розчину

45 + 50 = 95 г солі в новому розчині

95 : 500 * 100% = 19% масова частка солі в одержаному розчині.​

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: 30092817