Предмет: Химия,
автор: karolihaaa2007
Задача на відсоток: Скільки треба взяти води і оцтової кислоти, щоб приготувати 150грам 9% розчину????
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-ну ) - 150г
w(CH3COOH) - 9%
Найти: m(CH3COOH) -? m(H2О)-?
m(CH3COOH) = m(р-ну ) * w(CH3COOH) : 100% = 150 * 9% : 100% = 13,5г
m(H2О) = m(р-ну ) - m(CH3COOH) = 150 - 13,5 = 136,5 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: rubabtalibli
Предмет: История,
автор: kwjdhigg
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: aisamadiar9
Предмет: Математика,
автор: arsuxa1977
Предмет: Литература,
автор: Аноним