Предмет: Химия,
автор: setkokristina3779
Скільки грамів води з'єднається з 28, 4 г безводного сульфату натрію Na2SO4 при утворенні кристалогідрату складу Na2SO4*10H2O
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(Na2SO4)=28.4 г
Найти
m(H2O)-?
Решение
n(Na2SO4)=m/M=28.4/142=0.2 моль
m(Na2SO4*10H2O)=n(Na2SO4*10H2O)*M(Na2SO4*10H2O)=0.2*322=64.4 г
m(H2O)=m(Na2SO4*10H2O)-m(Na2SO4)=64.4-28.4=36 г
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: sofiamoroziuk383
Предмет: Биология,
автор: AnnaLiko
Предмет: История,
автор: dxshkw
Предмет: Математика,
автор: dubanevich2004