Предмет: Химия,
автор: prin4ik
Яка маса солі і води міститься у натрій броміду тетрагідраті масою 600 г.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
M(NaBr*4H2O)=103+72=175
m(NaBr)=103*600/175=353,1г
m(H2O)=600-353,1=246,9г
Пояснення:
prin4ik:
дякуюю
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: kdkdkflkdk
Предмет: Математика,
автор: ruslanabobus31
Предмет: Алгебра,
автор: sanyaua2009
Предмет: Химия,
автор: dimakova07