Предмет: Литература, автор: alina098730

Напишите пожалуйста "Общий итог" к пьесе «Гроза», либо "Мнение о Катерине"

Ответы

Автор ответа: helpmeplease9042
0

Ответ:

1)Пьеса Александра Николаевича Островского «Гроза» по праву считается не только вершиной творчества писателя, но и одним из выдающихся произведений отечественной драматургии. Она представляет собой масштабный социально-исторический конфликт, противостояние двух эпох, кризис общественно-политической жизни целого государства. В своём произведении Александр Николаевич поднял множество важных тем, но главной среди них стала тема конфликта двух эпох – патриархального уклада и молодого, сильного и смелого поколения, полного светлых надежд на будущее.

2)Катерина стала олицетворением новой, прогрессивной эпохи, которая отчаянно нуждалась в освобождении от цепких оков темной обывательщины. Она не могла мириться с лицемерием, раболепствовать и унижаться в угоду сложившихся устоев. Её душа стремилась к светлому и прекрасному, однако в условиях затхлого невежества все её порывы были обречены на неудачу.Сквозь призму отношений Катерины и её новой семьи автор пытался донести до читателя сложившуюся обстановку в обществе, которое оказалось на грани глобального социального и нравственного перелома.

Объяснение:

1) Общий итог к пьесе

2) Мнение о Катерине

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: artemgas316
НАПИСАТЬ ПЕРЕСКАЗ СВОИМИ СЛОВАМИ!!!!

Квiтка для бабусi

У шкільній теплиці царство квітів. Надворі лютий мороз, а тут, під - склом, сині, рожеві, блакитні, ясно-червоні хризантеми. Рано-вранці в теплицю прийшла Тіна, маленька першокласниця. У теплиці нікого не було. Коли Тіна відчинила двері, голівки квітів здригнулися. Вони любили тишу, а рип дверей злякав їх. Кожна хризантема одним оком дивилась на дівчинку: навіщо вона прийшла? Тіна прийшла в теплицю за Радісною Квіткою блакитною хризантемою. Ніде немає такої квітки, лише в шкільній теплиці. У дівчинки тяжко хвора бабуся. Вночі їй стало дуже погано. Тіні захотілося принести бабусі радість, полегшити її страждання.

Щойно Тіна зірвала Радісну Квітку, рипнули двері. Голівки квітів знову здригнулися, але, побачивши Вчителя, усміхнулися. Він був доброю й суворою людиною. Він любив квіти й поважав людей, які люблять квіти. Побачивши Тіну з блакитною хризантемою в руці, Вчитель занімів. А Тіна дивилася в очі Вчителеві й думала про бабусю. Перед її очима лежала хвора бабуся, і губи дівчинки шепотіли слова про Радісну Квітку, що тамує біль. Очі дівчинки просили, благали Вчителя. Він зрозумів, що це дуже серйозно. Дівчинка зірвала квітку не для того, щоб викинути. У її руках жевріло життя, яке їй, маленькій Тіні, треба було понести іншій людині. Найтонші пориви дитячої душі зворушили Вчителя. Він підійшов до дівчинки, обняв її і сказав:

Зірви ще три квітки, Тіно. Одну тобі - за те, що в тебе добре серце. Одну матері й одну батькові за те, що вони виховали людину з добрим серцем.

Навесні Тіна прийшла до школи з бабусею. Бабуся подякувала Вчителеві за Радісну квітку й подарувала школі фіолетову хризантему (за В. Сухомлинським).​
Предмет: Физика, автор: diankamakarova2209