Предмет: Химия,
автор: dasshaffc
Визначте масу солі, яка утворилась при взаємодії купрум (||) оксиду з розчином сульфатної кислоти масою 196 г з масовою часткою кислоти 4%
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 12.88 г
Объяснение:
ZnO+H2SO4= ZnSO4 + H2O
m розч. (H2SO4)=196 г
w(H2SO4)=4%
m чистої (H2SO4)=196*0,04=7,84 г
n(H2SO4)=7,84/98=0,08 моль
за рівнянням реакції n(H2SO4)=n(ZnSO4), то
m(ZnSO4)=M(ZnSO4)*n(ZnSO4)
m(ZnSO4)=161*0,08=12.88г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kravchuksofiallll
Предмет: Литература,
автор: vladayermak729
Предмет: Математика,
автор: martikmantashyan1968
Предмет: Музыка,
автор: jesse2006vika
Предмет: Русский язык,
автор: leinpopobled