Предмет: Физика,
автор: HudbWq
2. Яка кількість теплоти виділяється за остигання мідного та об'ємом 200 см³ на 50 °C?
умоляю помогите
даю 100 баллов
у меня самостоялка
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
V = 200 см³ = 0,0002 м³
ΔT = 50 °C
c = 400 Дж/кг*К теплоемкость меди
ρ = 8900 кг/м³ плотность меди
Q = ?
m = ρ*V
Q = m*c*ΔT = ρ*V*c*ΔT = 8900*0.0002*400*50 = 35.6 кило Джоулей
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: AntohaLoshara
Предмет: Литература,
автор: zasminaisabaeva
Предмет: Литература,
автор: davidgoppe799
Предмет: Математика,
автор: rahmatullovihc