Предмет: Физика, автор: alexlerner20

Кутова швидкість обертання тіла 20 рад/с. Яку лінійну швидкість мають точки з радісом обертання 5см ?

Ответы

Автор ответа: mathkot
2

Ответ:

Линейная скорость точки равна 1 м/c

Объяснение:

Дано:

w = 20 рад/с

r = 0,05 м

Найти:

v \ - \ ?

--------------------------------------

Решение:

Линейная скорость:

\boldsymbol{\boxed{v = wr}}

Расчеты:

\boldsymbol v = 20 рад/с · 0,05 м = 1 м/c

Ответ:  v = 1 м/c.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: rahmatullovihc