Предмет: Українська мова, автор: reginabradu40

есе на тему чому усі хочуть миру ​

Ответы

Автор ответа: chernenkodavid2008
0

Відповідь:

У сучасному світі навряд чи існує явище, яке шкодить людині більше, ніж війна. Через війни гине величезна кількість людей, але справа не тільки в смертях військових. Проблема також у тому, що через війну страждають люди зі складу цивільного населення – від випадкових пострілів і снарядів гинуть звичайні люди, руйнуються їхні будинки, знищується їх власність. Через війни суттєво погіршується економічне становище країни, у людей виникають проблеми з можливостями забезпечити собі нормальне життя.

Через все це правителі держав, та й звичайні

громадяни повинні робити все, щоб до останнього моменту намагатися відвернути війни і зберегти мир.

У той же час необхідно справедливо констатувати, що війни на нашій планеті все ще трапляються і, швидше за все, будуть продовжувати траплятися. Причин тому настільки багато, що ніяке бажання і ніякий заклик до миру ніколи і ні за що не буде почутий, якщо у сильних світу цього дійсно буде намір розпочати військові дії. Можна скільки завгодно перераховувати шкоду від війни, її негативні наслідки і результати, але, як не крути, іноді вона просто-таки неминуча.

Сумно це розуміти і усвідомлювати, особливо в світлі

того, що війна дійсно вбиває багатьох людей, а ще більшій кількості людей приносить в життя біди, розчарування і горе.

Останнім часом напруга в українському суспільстві досягло свого апогею і максимуму. Причиною тому – страх перед війною з боку нашого північно-східного сусіда. Не хочеться вірити в те, що між братніми країнами – між Україною і Росією виникне повномасштабна війна, хотілося б, щоб все в цих відносинах вирішилося мирним шляхом.

Але в той же час багато хто задається питанням: що ж робити, якщо в усі часи дружня і навіть братська країна відбирає частину території? Не думаю, що можу дати відповідь на це питання. Втім, я все одно впевнений, що вирішення цієї проблеми має шукатися мирним шляхом без використання збройних сил.

Людство влаштовано діалектичним чином, ми можемо спостерігати це на багатьох прикладах. Зокрема, на прикладі співвідношення війни і миру. Навряд чи є люди, які прямим текстом визнали, що бажають війни, адже вона тягне за собою катастрофічні наслідки як для народів в цілому, так і для окремих людей зокрема. Але в той же час війни на планеті відбуваються регулярно, забираючи життя мільйонів людей.

Звичайно, враховуючи всі ці обставини, і я теж виступаю проти війни. Але в той же час я розумію, що моє небажання ні до чого не призведе. Якщо вона має відбутися, вона відбудеться всупереч всім бажанням і обставинам.

Пояснення:


reginabradu40: спасибо
chernenkodavid2008: зроби цю відповідь кращою пж
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: chuev2604
Розподіліть номери поданих речень у дві колонки: у першу запишіть номери простих речень, у другу - номери складних речень. Увага! Розділові знаки пропущено!

1. Біла кішка сидить біля мене і старанно облизує свою мордочку.

2. Мені здається що вона хоче показати мені свою охайність.

3. В очах тваринки я бачу безмежну любов до себе.

4. І ось цю любов та відданість вона постійно доводить мені по-різному.

5. Одного разу кішка принесла мені на вечерю спіймане нею мишеня іншим разом вона охороняла мене від мух коли я спав на дворі.

6. А ось тепер киця вмивається та показує що їй не хочеться бруднити мій дім.

7. Оскільки вона така ласкава та розумна я теж даю їй зрозуміти що вона моя улюблениця.

8. Часто я даю їй ласий шматочок рибки чи м*яса і обов*язково кожного дня знаходжу час для гри з нею.

9. Моя білосніжна красуня варта найкращого!

10. Я упевнений що тільки лагідністю добротою та терпінням можна заслужити прихильність і любов тварини.

11. Тільки жорстокі люди можуть домагатися прихильності тварини використовуючи примус та силу а справжня довіра улюбленця виростає не одразу її треба заслужити.
Предмет: География, автор: Zahra100607